Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Magnetic Poetry, German Kit, zestaw dla każdego do nauki niemieckiego, 550 wyrazów

KSIĄŻKI w języku angielskim dla dzieci, zestawy edukacyjne, puzzle
39.99
PLN
Magnetic Poetry, German Kit, zestaw dla każdego do nauki niemieckiego, 550 wyrazów
Cena: 39,99 zł
Cena netto: 32,51 zł
szt.
Magnetic Poetry, albo magnetyczna poezja,  to super zestawy edukacyjne nie tylko dla dzieci, ale i dla młodzieży, dorosłych, wszystkich tych którzy uczą się języka obcego.  Moje starsze dzieci korzystały z zestawów Magnetic Poetry razem z innymi brytyjskimi dziecmi w przedszkolu, zerówce i szkole podstawowej w Wielkiej Brytanii.  Są to zestawy, które nie tylko pomagają w nauce nowych słów, ale rozwijają kreatywność, zdrolności pisania i czytania.
 
German  to zestaw do nauki języka niemieckiego. Przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy już trochę czytają, a także i tych, które dopiero zaczynają przygodę z językiem francuskim, a chcą szybko poszerzyć swoje słownictwo.  Oczywiście ten zestaw moga używać też osoby niemieckojęzyczne :)  Taka nauka przez zabawę rozwija nie tylko słownictwo, ale i wyobraźnię dziecka.
 
Magnesy można przyczepiać nie tylko do drzwi lodówki, ale też do specjlanych tablic magnetycznych.  Każdy zestaw zapakowany jest w specjalne, otwierane pudełeczko.
 
Jestem pewna, że Magnetic Poetry stanie się też świetną zabawą dla całej rodziny!  Będzie to też świetny prezent na urodziny bądź na Gwiazdkę!
 
 
Jak to się wszystko zaczęło....
 
Pewnego dnia w 1993 roku Dave Kapell, muzyk i kompozytor szukał inspiracji do swojego nowego utworu.  Wpadł na pomysł, aby na małych karteczkach papieru napisać różne słowa, po czym zaczął bawić sie w układanie wyrazów w zdania.  Ponieważ Dave był tego dnia przeziębiony, miał katar i kaszel, za każdym razem, gdy kichał karteczki zwiewały mu ze stolu.  Sfrustrowany, postanowił przykleić karteczki do magnesów, po czym przyczepil ułożony przez siebie tekst piosenki do drzwi lodówki.  Znajomym,  którzy go odwiedzali spodobała się zabawa w układanie własnych tekstów, zdań z tych przyklejonych do magnesów wyrazów.
 
Dave wpadł na pomysł, aby zrobić w domu 100 takich zestawów, które wstawił do niedużego sklepu w rodzinnym Minneapolis, USA.  W ciągu zaledwie dwóch godzinych wszystkie zestawy zostały sprzedane! 
 
Firma założona przez tego muzyka sprzedała już ponad 3 miliony zestawów na całym świecie, cały czas wprowadzając dużo nowości.
 

Opinie o produkcie (0)

?
Sklep internetowy od home.pl