Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Magnetic Poetry, Kids' French Kit, zestaw dla dzieci do nauki francuskiego, 200 zwrotów i wyrazów

KSIĄŻKI w języku angielskim dla dzieci, zestawy edukacyjne, puzzle
39.99
PLN
Magnetic Poetry, Kids' French Kit, zestaw dla dzieci do nauki francuskiego, 200 zwrotów i wyrazów
Cena: 39,99 zł
Cena netto: 32,51 zł
szt.
Magnetic Poetry, albo magnetyczna poezja,  to super zestawy edukacyjne nie tylko dla dzieci, ale i dla młodzieży, dorosłych, wszystkich tych którzy uczą się języka obcego.  Moje starsze dzieci korzystały z zestawów Magnetic Poetry razem z innymi brytyjskimi dziecmi w przedszkolu, zerówce i szkole podstawowej w Wielkiej Brytanii.  Są to zestawy, które nie tylko pomagają w nauce nowych słów, ale rozwijają kreatywność, zdrolności pisania i czytania.
 
Zestawy  Magnetic Poetry powstały przy współpracy rodziców, nauczycieli, a także samych dzieci.   Kids' French Kit  przeznaczony jest młodszych jak i starszych dzieci, które już trochę czytają, lub mówią po francusku, zestaw ten zawiera 200 magnesów, na których umieszczone są słówka, czasowniki w języku angielskim, a po drugiej stronie te same przetłumaczone na język francuski słowa.  Taki zestaw pomoże uczącemu się dziecku, stworzyć swoją 'poezję' zabawnych zdań!   Kids' French Kit można łączyć z innymi zestawami Magnetic Poetry, wtedy powstanie jeszcze większa baza słów, zwrotów i zdań.
 
 Dzieci nie uczą się nowych słów w sposób fonetyczny, ale zapamiętują całe wyrazy (po angielsku 'sight reading'), dzięki czemu szybko zaczynają budować i czytać proste zdania.  Taka nauka przez zabawę rozwija nie tylko słownictwo, ale i wyobraźnię dziecka.
 
Magnesy można przyczepiać nie tylko do drzwi lodówki, ale też do specjlanych tablic magnetycznych.  Każdy zestaw zapakowany jest w specjalne, otwierane pudełeczko.
 
Jestem pewna, że Magnetic Poetry stanie się też świetną zabawą dla całej rodziny!  Będzie to też świetny prezent na urodziny bądź na Gwiazdkę!
 
 
Jak to się wszystko zaczęło....
 
Pewnego dnia Dave Kapell, muzyk i kompozytor szukał inspiracji do swojego nowego utworu.  Wpadł na pomysł, aby na małych karteczkach papieru napisać różne słowa, po czym zaczął bawić sie w układanie wyrazów w zdania.  Ponieważ Dave był tego dnia przeziębiony, miał katar i kaszel, za każdym razem, gdy kichał karteczki zwiewały mu ze stolu.  Sfrustrowany, postanowił przykleić karteczki do magnesów, po czym przyczepil ułożony przez siebie tekst piosenki do drzwi lodówki.  Znajomym,  którzy go odwiedzali spodobała się zabawa w układanie własnych tekstów, zdań z tych przyklejonych do magnesów wyrazów.
 
Dave wpadł na pomysł, aby zrobić w domu 100 takich zestawów, które wstawił do niedużego sklepu w rodzinnym Minneapolis, USA.  W ciągu zaledwie dwóch godzinych wszystkie zestawy zostały sprzedane! 
 
Firma założona przez tego muzyka sprzedała już ponad 3 miliony zestawów na całym świecie, cały czas wprowadzając dużo nowości.
 
 

Opinie o produkcie (0)

?
Sklep internetowy od home.pl