Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Pocket IQ 'Break Out', podróżne puzzle logiczne dla starszych dzieci, dorosłych

KSIĄŻKI w języku angielskim dla dzieci, zestawy edukacyjne, puzzle
17
PLN
Pocket IQ 'Break Out', podróżne puzzle logiczne dla starszych dzieci, dorosłych
Cena: 17,00 zł
Cena netto: 13,82 zł
szt.
Jeżeli sam lubisz łamigówki logiczne, matematyczne, bądź szukasz czegoś ciekawego, czym zajęłoby sie twoje starsze dziecko np.  podczas dłuższej podróży samochodem, pociągiem bądź samolotem, to ja polecam Pocket Break Out australijskiej firmy Pocket IQ.
 
Ten zestaw składa się z planszy 10 x 10 cm oraz kostek z postaciami.  Wszystko jest ładnie zapakowane w metalowe, otwierane pudełko o wymiarach 13 x 13 cm, dołączona jest też instrukcja z ilustracjami.

Zasada tej gry-łamigówki jest bardzo prosta....trzeba tak ułożyć magnesy z rysunkami przedstawiające policjanta, radiowóz lub złodzieja, aby nie odrywając od tablicy żadnej figurki, złodziej mógł znaleźć się przy wyjściu.  Proste? Łamigówka wydaję się prosta, ale żeby ja rozwiązać trzeba trochę pogłówkować :)  i wykonać około 81 manewrów magnetycznymi kostkami.  Istnieje też możliwość takiego ustawienia figur, aby rozwiązanie było łatwiejsze.  Moje starsze dzieci bardzo lubią tę układankę-łamigówkę :)
 
Zestaw tutaj proponowany jest dla dzieci od mniej więcej 8 roku życia, ale jestem pewna, że zarówno młodzież, jak i dorośli wciągną się w rozwiązywanie tej niezwykle ciekawej łamigówki.

Ze względu na małe elementy gry, łamigówkę należy trzymać z dala od dzieci poniżej trzeciego roku życia.
 
Zapraszam do zabawy! 

Opinie o produkcie (0)

?
Sklep internetowy od home.pl